Makine qethje profesionale DSP 90190 | Bli Online

2,100 L

Ka stok

  • Forme e shpejt
  • E lehte per t’u transportuar per udhetime
  • E lehte per te stiluar floket tuaj
  • E lehte per t’u pastruar
  • Gjendet ne ngjyra te ndryshme

 

MAKINE QETHJE DSP 90190

Makine qethje DSP 90190 shume e pershtashme per tu marre kudo me vet per shkak te madhesise nen mesatre qe ajo mbart ne vete. Makina eshte shume praktike ne perdorim dhe ju nuk do te sforcoheni aspak gjate pastrimit te saj. Zgjedhje ideale per stilime te ndryshme te flokeve tuaj.

Ky produkt ka avantazhe :

  • Forme e shpejt
  • E lehte per t’u transportuar per udhetime
  • E lehte per te stiluar floket tuaj

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine qethje profesionale DSP 90190 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp profesionale makine qethje meshkuj hair man produkt online dyqan taxi

Makine qethje profesionale DSP 90190 | Bli Online