Makine qethje DSP F-90029 per stilimin e flokeve tuaj

1,900 L

Ka stok

  • Ben te mundur dhenien e modelit perfekt ne floke
  • Ka nje energji 2W nje tension 220V
  • Me nje bateri te qendrueshme
  • Makine qethje e rikarikueshme me koka precize te mprehta
  • Me nje performance te larte, fal nje motori te fuqishem
KODI: F-90029 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DSP F-90029

Makine qethje DSP F-90029 ben te mundur stilimin dhe rregullimin e flokeve tuaj. Makina e qethjes ka nje bateri te rikarikuehme cka do te dote thote qe ju mund ta perdorni disa here pasi ajo te jete furnizuar me bateri. Bateria e saj mund te rezistoje ne me shume se 60 minuta pasi ju ta keni perdorur pa nderprerje.

MAKINE QETHJE E RIKARIKUESHME

  • Paijsje qe ben te mundur dhenien e modelit perfekt te flokeve tuaj
  • Ka nje energji 2W nje tension 220V me nje bateri te qendrueshme
  • Makine qethje e rikarikueshme me koka precize te mprehta
  • Me nje performance te larte fal nje motori te fuqishem

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje DSP F-90029 per stilimin e flokeve tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Professional bateri e rikarikueshme qethje floku stilim dyqan taxi

Makine qethje DSP F-90029 per stilimin e flokeve tuaj