Makine qethese me nano qeramike Xiaomi Enchen Boost

2,900 L

Ka stok

KODI: i-123453 Kategori: ,

MAKINE QETHESE ME NANO QERAMIKE

Makine qethese me nje model inovativ per prerjen e flokeve.

Koka prerese profesionale e celikut ne forme T siguron prerje flokesh me cilesi te larte. Paketa perfshin 3 koka te nderrueshme. Trashesia e tehut te kokes prerese eshte 0.3 mm.

Xiaomi Enchen Boost makine per meshkuj

Xiaomi Enchen Boost përshtatet në mënyrë të përkryer në duart tuaja falë përmasave 43 x 164 mm dhe falë peshës vetëm 142 g,

Makina karakterizohet nga nje motorr i fuqishem (10 W), qe funksionon me nje shpejtesi prej 7100 rpm.

Kapaciteti i baterise eshte 1500 mAh. Pajisja karikohet plotesisht ne 3 ore dhe punon per 4 ore pa rimbushje.

E bere nga material nano qeramike i cili eshte 1.6 here me i forte se celiku. Gjithashtu kokat prerese kane forme te rrumbullakosur per te qene te buta me lekuren.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethese me nano qeramike Xiaomi Enchen Boost”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethese xiaomi blerje online ne dyqan taxi

Makine qethese me nano qeramike Xiaomi Enchen Boost