Krem xhel flokesh per meshkuj | Gel shock

1,200 L

19357

Pastro
KODI: krem-xhel-flokesh Kategori: , ,

KREM XHEL FLOKESH PER MESHKUJ

Xhel flokësh profesional teper i mire dhe rezistent. Krijoni modele flokesh ashtu si ju deshironi, modele te ndryshme. Duke nisur nga modelet klasike ne ato me te crregullta. 

Mban arome fantastike, ju ushqen flokun dhe e mbron ate. Vjen me kapacitet 150ml.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tragtare!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Krem xhel i bardhe, Krem xhel kaf

Be the first to review “Krem xhel flokesh per meshkuj | Gel shock”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem gel flokesh per meshkuj

Krem xhel flokesh per meshkuj | Gel shock