Makine per femije me telekomande dhe drita Led V8

1,450 L

Ka stok

KODI: b221210000 Kategori: , ,

MAKINE PER FEMIJE ME TELEKOMANDE DHE DRITA V8

Makine per femije te moshes mbi 3 vjec, e pajisur me telekomande dhe drita LED qe ndricojne gjate perdorimit.

Me goma te forta qe shkojne ne cdo drejtim qe jepet nga telekomanda. Funksione ecje para/pas dhe majtas/djathtas.

Dizajni unik i jashtem, i bere nga materiale metalike rezistente dhe te qendrueshme.

Ideale per dhurate gjate festave te fundvitit per femijet tuaj.

Karakteristika:

  • Makine me telekomande
  • E pajisur me drita LED
  • Funksione para/pas, majtas/djathtas.
  • Drejtohet ne 4 drejtime te ndryshme

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

Be the first to review “Makine per femije me telekomande dhe drita Led V8”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine loder per femije bli online ne dyqan taxi

Makine per femije me telekomande dhe drita Led V8