Makina loder me drita Hyper Stunt truck

2,900 L

Ka stok

KODI: H-09879 Kategori: ,

MAKINA LODER ME DRITA HYPER STUNT TRUCK

Makina loder fantastike me telekomande, rrotullim dhe rrokullisje 360 grade. E pajisur me transmetues dhe marres 2.4 ghz, i cili ka nje distance efektive kontrolli prej 30 metrash.

Mund te drejtohet me ane te dyfishta, duke ofruar pervoje argetuese te lojes.

I pajisur me goma te forta dhe rezistente per terrene te ndryshme do te ofroje siguri dhe argetim maksimal.

Kjo makine me telekomande funksionon shpejt dhe mund te kaloje lehtesisht neper rere, bar, rruge, dysheme apo terrene te tjera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

,

Be the first to review “Makina loder me drita Hyper Stunt truck”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makina loder stunt truck blerje online ne dyqan taxi

Makina loder me drita Hyper Stunt truck