Makine elektrike per meshkuj | VGR 134 Hair Clipper

3,500 L

Ka stok

Makina elektrike VGR eshte zgjedhje perfekte fale baterise te fuqishme 2500 mAh qe mund te perdoret per 300 minuta me nje karikim te vetem.

KODI: f-09876563 Kategori: , ,

MAKINE ELEKTRIKE PER MESHKUJ VGR 134

Makine elektrike e cila do t’ju ndihmoje te stiloni floket dhe mjekrren ne menyren qe deshironi me lehtesi.

Zhurme e ulet me pak se 60db dhe dizajn i rehatshem per perdorim sa me praktik.

Tehe prej celiku me saktesi te larte krijojne prerjen perfekte pa demtime ne siperfaqen e lekures.

Specifika

  • Bateria Li-Ion 25000 mAh
  • Gjeresia e tehut T 40 mm
  • Gjatesia e makines 130-135mm
  • Ngjyra: gold
  • Materiali: plastike + celik inox
  • Permasa: 14x3x4cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine elektrike per meshkuj | VGR 134 Hair Clipper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makin elektrike meshkujsh vgr bli online ne dyqan taxi

Makine elektrike per meshkuj | VGR 134 Hair Clipper