Makine elektrike e vogel me telekomande

1,390 L

Ka stok

KODI: b221210009 Kategori: ,

MAKINE ELEKTRIKE ME TELEKOMANDE

Makine elektrike e vogel ne ngjyre te kuqe, e pajisur me telekomande.

Me kater funksione kontrolli per ecje perpara/pas, majtas dhe djathtas.

Me material cilesor te plastikes rezistente, ideale per femijet tuaj dhe per dhurata te Vitit te Ri.

Specifika:

  • Makine e vogel me telekomande
  • E pershtatshme per femije mbi 3 vjec
  • Ne ngjyre te kuqe dhe material rezistent
  • Funksione ecje para/pas, majtas/djethtas

Bli online ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Makine elektrike e vogel me telekomande”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makin e kuqe loder blerje online ne dyqan taxi

Makine elektrike e vogel me telekomande