Makine per femije me telekomande | Double Sided speed

4,500 L

Ka stok

 • Materiali: Komponentë plastikë dhe elektronikë
 • Sinjali i telekomandës: Telekomanda me valë 2.4Ghz
 • Distanca e kontrollit: 30m
 • Koha e karikimit: Rreth 2-3 orë
KODI: makine-me-telekoande Kategori: ,

MAKINE PER FEMIJE ME TELEKOMANDE

Me dritë të ftohtë dhe natën, makina juaj e telekomandës është makina më e shpejte. Ndërtuar me një formë të rrotullimit për të lejuar kthesën fleksibile dhe shumëdrejtuese.Mund të kapërcejë të gjitha llojet e pengesave dhe të ecë normalisht në të gjithë terrenin.

SPECIFIKAT:makine me telekomande
 • Madhësia: 16 * 17.5 * 7cm / 6.3 * 6.9 * 2.7in
 • Ngjyra: Jeshile
 • Materiali: Komponentë plastikë dhe elektronikë
 • Sinjali i telekomandës: Telekomanda me valë 2.4Ghz
 • Distanca e kontrollit: 30m
 • Koha e karikimit: Rreth 2-3 orë
 • Koha e lojës? 15-30 minuta
 • Bateria e makinës: 3.7V 500mAh
 • Bateria për kontrolluesin: Bateri AA 2 * 1.5V (Nuk përfshihet)

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Makine per femije me telekomande | Double Sided speed”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per femije

Makine per femije me telekomande | Double Sided speed

WhatsApp chat