Makine e shpejte me telekomande | Stunt elves car

4,900 L

Ka stok

KODI: makine-per-femije-e-shpejte Kategori: ,

MAKINE E SHPEJTE TELEKOMANDE

Marifete dhe argëtim të pafund me kete makine per femije me telekomande! RC Stunt Elf i ri është një automjet marifet fizik-sfidues që rrotullohet, devijon, kthehet, dhe rrotullohet për marifete dhe argëtim të pafund. Goma dhe trup i qëndrueshëm për shkathtësi dhe ngasje me performancë të lartë.

Specifikimetmakine per femije
  • Fizika sfidon domethënien anësore dhe marifetet 360˚.
  • Bateri e integruar e rikarikueshme Lipo.
  • Makine e shpejte
  • Sinjal 2.5GHz me diapazon afërsisht 30 m 16 x 15 x 7,5 cm.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e mahd eTregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Makine e shpejte me telekomande | Stunt elves car”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine e shpejte me telekomand

Makine e shpejte me telekomande | Stunt elves car