Makina per femije me bateri ne shitje | Kids car

28,500 L

  • Makina me bateri per femije
  • Komandohet me frena, gaz dhe telekomande.
  • Ideale per argetimin e femijeve
  • E disponueshme ne ngjyra te ndryshme
Audi Q8Audi R8 BMW GTBMW I8
Pastro
KODI: makina-per-femije KATEGORIA:

MAKINA PER FEMIJE ME BATERI | KIDS CAR

Makina me bateri per femije  me pamje terheqese realiste te ngjashme me makinat e verteta kombinuar me cilesi te larte dhe siguri maksimale per vogelushet.

E pershtatshme per djem dhe vajza, mundeson kapacitet ngarkese deri ne 30 kg,

Me porte hyrese per muzike USB / SD, drita, sedilje lekure te rehatshme se bashku me rrip sigurie dhe nje telekomande te komandueshme nga prinderit.

Makinat mundesojne dy opsione; perdorimin e makines nga femija me ane te timonit dhe pedalit te kembes ose kontrollin nga prindi me ane te telekomandes.

Me bateri qe zgjat shume makina do argetoje femijet dhe do zhvilloje tek ta aftesite dhe instiktet drejtuese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 6 kg
Ngjyra

, , , , ,

Lloji

Audi Q8, Audi R8, BMW GT, BMW I8

Be the first to review “Makina per femije me bateri ne shitje | Kids car”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makina per femije ne shitje online dyqan taxi

Makina per femije me bateri ne shitje | Kids car