Veshje argetuese mushama per femije

990 L

Ka stok

KODI: Veshje argetuese mushama per femije Kategori: , ,

VESHJE ARGETUESE MUSHAMA PER FEMIJE

Mushama e këndshme për fëmijë, e papershkueshme nga uji per ditet me shi dhe te ftohta.

Me dizenjo shume terheqese te kafshëve vizatimore, kjo mushama praktike eshte miqësore me mjedisin dhe lekuren për të mbrojtur shëndetin e fëmijëve.

Veshje perfekte për mot me shi dhe ere, e cila do ju mundesoje femijeve te luajne jashtë,  te shkojne ne shkolle apo dhe aktivitete te tjera pavaresisht motit jo te mire.

Eshtë e mbyllur me shirit e cila është e papërshkueshme nga uji, e fortë dhe e qëndrueshme.

Ekzistojnë dy xhepa për sendet e vogla të fëmijëve, të përshtatshëm dhe te lehte.

Të palosshme dhe të lëvizshme, femijet mund ti marrin keto pallto shiu ne çantë shpine. Fëmijët tuaj nuk do të lagen nën shi ndërsa veshin këtë mushama jo vetem terheqese por dhe teper rezistente.

 

Be the first to review “Veshje argetuese mushama per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kids raincoats online dyqan taxi

Veshje argetuese mushama per femije