Makine per femije ne shitje | McLaren P1

7,000 L

Ka stok

KODI: Q-195893 KATEGORIA:

MAKINE PER FEMIJE MCLAREN P1

Makine per femije e dizenjuar me stilim realist te makines se vertete McLaren ,  ka nje timon dhe bori funksional se bashku me melodite terheqese per me shume argetim.

Ky model ofron sedilje te rehatshme lekure,  mbeshtetese dhe nje timon me tinguj muzikor me zgjedhje te ndryshme te melodive.

I pershtatshem per moshat 2-6 vjec, kjo makine eshte perfekte dhe si nje dhurate festash apo ditelindje.

Karakteristika

  • Ngjyra: e kuqe, portokalli, e verdhe
  • Pesha : 3.02 kg
  • Timon me buton muzikor
  • Permasa: 72.5 x 32 x 27cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

makine per femije

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Makine per femije ne shitje | McLaren P1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per femije me bateri ne shitje online ne dyqan taxi

Makine per femije ne shitje | McLaren P1