Makine per femije Mercedes GL63 ne shitje

7,900 L

Ka stok

Makine per femije Mercedes me sistem ndricimi LED, timon, bori dhe MP3 player me nderfaqe te kartes AUX, USB ose Micro SD.

KODI: Q-195894 KATEGORIA:

MAKINE PER FEMIJE MERCEDES GL63

Makine per femije Mercedes me rrota gome me shirita terheqes, siguron perdorim te sigurt dhe nuk demton dyshemete kur perdoret ne ambiente te brendshme.

Automjet elegant per argetim, i pajisur plotesisht me te gjitha kontrollet prinderore per te siguruar udhetim te sigurt.

I pajisur me mbrojtese anesore te levizshme dhe doreze shtytese per t’ju pershtatur moshes se femijes.

Dhurate perfekte per cdo feste ose ditelindje per foshnjat dhe femijet e vegjel.

E pershtatshme per moshat 1-3 vjeç me dimensionet: 62x35x29cm.

Makina ka te integruar muzike MP3 Player me nderfaqe per karta AUX, USB dhe Micro SD.

Karakteristika

  • Madhesia: 28.6 x 89.2 x 85.2 cm
  • Pesha : 7 kg
  • Fuqia: bateri e rimbushshme 6V4.5AH

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

makine per femije

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine per femije Mercedes GL63 ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per femije mercedes bli online ne dyqan taxi

Makine per femije Mercedes GL63 ne shitje