Makine elektrike per femije me kater rrota

28,500 L32,500 L

Xhip 12V Gcc Xhip SHAKYA WORLDXhip Tamco FB-918
Pastro
KODI: makine-elektrike-per-femije KATEGORIA:

MAKINE ELEKTRIKE PER FEMIJE ME KATER RROTA

Makine elektrike me kater rrota per femije vjen me nje dizajn modern dhe funksionalitet te larte.

Goma te medha rezistente, kunder rreshqitjes qe do te pershtaten me shume lloje te rrugeve.

Me nje buton per ndezjen e tij dhe shpejtesi te rregullueshme, makina mund te ece para ose mbrapa.  Mund te levize ne te kater drejtimet.

E bere nga material i sigurt dhe me cilesi te larte, ky xhip ofron performance te shkelqyer.

Makina elektrike eshte shume e sigurt per tu perdorur nga femijet pasi vjen me rrip sigurie.

I pajisur me bateri te madhe 12V dhe 4 motorre te fuqishem femijet mund ta perdorin per nje kohe te gjate dhe ne cdo siperfaqe.

Te pershtatshme per femije nga mosha 2 deri ne 8 vjec.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Xhip 12V Gcc, Xhip SHAKYA WORLD, Xhip Tamco FB-918

Ngjyra

, , , ,

Be the first to review “Makine elektrike per femije me kater rrota”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhip per femije ne shitje online dyqan taxi

Makine elektrike per femije me kater rrota

28,500 L32,500 L

Shto ne Shporte