Makina elektrike per femije ne shitje online

26,500 L

Ka stok

  • Makina elektrike per femije
  • Material cilesor dhe rezistent
  • Me timon dhe pedale per gazin dhe frena
  • E disponueshme ne ngjyra dhe modele te ndryshme
KODI: Q-195865 KATEGORIA:

MAKINA ELEKTRIKE PER FEMIJE NE SHITJE

Makina per femije elektrike me dizenjo dhe ngjyra te ndryshme teper moderne.

Me pedale gazi dhe frena per ta drejtuar femija, duke i zhvilluar keshtu aftesite dhe imagjinaten.

Gjithashtu makina mund te komandohet edhe nga prinderit me ane te telekomandes.

Me opsione te larmishme per ta bere me argetuese per vogelushet me drita LED, hapjen e dyerve, muzike lidhje Usb, frena dhe gaz etj.

Te pershtatshme per femije nga mosha 2 deri ne 7 vjec.

Nje ekesperience e paharrueshme per femijet tuaj


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

makine per femije

Ngjyra

, , , ,

Be the first to review “Makina elektrike per femije ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine benz per femije me bateri ne shitje online dyqan taxi

Makina elektrike per femije ne shitje online