Makine per femije me doreze shtytese

7,500 L

Ka stok

KODI: Q-195895 KATEGORIA:

MAKINE PER FEMIJE ME DOREZE SHTYTESE

Makine per femije me muzike dhe doreze shtytese per kontrollin nga prinderit.

Bere nga material premium me cilesi te larte, makina eshte rezistent ndaj perdorimit dhe afatgjate.

Makina punon me dy bateri AA.

I përshtatshëm për dysheme të brendshme dhe të jashtme, fale dizajnit kunder rreshqitjes.

Hapesira e brendshme nen sedilje lejon femijet te vendosin lodrat e tyre te preferuara.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

makine per femije

Ngjyra

,

Be the first to review “Makine per femije me doreze shtytese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per femije me bateri ne shitje online dyqan taxi

Makine per femije me doreze shtytese