Makine lodre sportive per femije | Sport Racing Car

990 L

Ka stok

  • Funksionon me 3 bateri AA 1.5V.
  • Vjen me nje material cilesor i cili nuk eshte i demshem per femije tuaj.
  • Rezistent dhe material cilesor.
  • Ngjyrat e gjalla te cilet e terheqin shume te voglin tuaj.
KODI: sport-racing-car Kategori: ,

MAKINE

Nje makine lodre sportive per femije e cila eshte plot surpiza per te vegjlit tuaj. Me drita te bukura dhe terheqese kjo makine ka funksionin e hapjes se deres automatikisht. Eshte teper e lehte ne perdorim pa ju ngaterruar apo munduar.

Specifikat:
  • Funksionon me 3 bateri AA 1.5V.
  • Vjen me nje material cilesor i cili nuk eshte i demshem per femije tuaj.
  • Rezistent dhe material cilesor.
  • Ngjyrat e gjalla te cilet e terheqin shume te voglin tuaj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Makine lodre sportive per femije | Sport Racing Car”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine lodre per femije bli online dyqan taxi

Makine lodre sportive per femije | Sport Racing Car