Makine Depilimi Surker | Depilator 3 ne 1 per femra

2,290 L

Ka stok

  • Me 3 funksione ne 1 te vetem.
  • Arrin te heqe cdo qime te padeshiruar ne cdo zone te trupit.
  • Perbehet nga aksesori qe heq qimen dhe ai qe e pret ate.
  • Punon pa nderpreje per 45 minuta.
  • Fuqia: 3 Watt.
KODI: K-200720-039 Kategori: , , ,

MAKINE DEPILIMI SURKER

Makine depilimi vjen me tre funksione te ndryshme ne nje te vetem. Nese deshironi nje lekure te paster, pa qime dhe te lemuar depilatori Surker eshte ideale per ju femra.

DEPILATOR 3 NE 1 PER FEMRA

Depilatori per femra me tre funksione eshte ideal per largimin e cdo qime te padeshiruar edhe ne zonat me delikate te trupit ose aty ku makina mund ta komandohet me shume veshtiresi.

Makineria e depilimit eshte e perbere nga dy aksesore te ndryshem, te cilet realizojne prerjen edhe heqjen me rrenje te qimes. Jeni ju ato qe zgjidhni se cila i pershtatet lekures suaj.

Depilatori bene qe qimet e tjera qe do te rriten te jene me delikate ne rrenje dhe ne ngjyre. Ai nuk shkakton acarime, alergji apo irritime ne lekure, pasi pershtatet me te gjitha llojet e lekures.

Gjate perdorimit eshte shume funskional edhe praktik.

Ju do te pastroni trupin nga qimet per 45 minuta rresht pasi epilatori eshte ne gjendje qe pas 8 ore karikimi te plota te punoje per shume minuta.

Ne paketim epilatori  vjen se bashku me karikuesin.

SPECIFIKAT

Depilator per femrat me 3 funksione ne 1 te vetemepilator per femra qime lekure e lemauar butesi rrenje bli online dyqan taxi

Ideaur per heqjen e qimeve ne cdo pjese te trupit.

Perbehet nga dy aksesore me funksione te ndryshme.

Pastrohet shume lehtesisht.

Mund ta perdorni pa nderpreje rreth 45 minuta.

Koha e karikimit te makines eshte 8 ore.

Fuqia: 3 W.

Bli Online vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

makineri depilimi

Ngjyra

Be the first to review “Makine Depilimi Surker | Depilator 3 ne 1 per femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

epilator per femra qime lekure e lemauar butesi rrenje bli online dyqan taxi

Makine Depilimi Surker | Depilator 3 ne 1 per femra