Llastiqe Hunter in the Field | Best Slingshot

1,490 L

Ka stok

Eshtë i vogël dhe i lëvizshëm në mënyrë që të mund të sillet në ambiente të lehta dhe të përshtatshme. E shkëlqyeshme për stërvitjen e syve dhe vëmendjes, argëtuese, konkurrencë në natyrë etj.

KODI: 208038 KATEGORIA: Etiketime: , ,

LLASTIQE | HUNTER IN THE FIELD

Llastiqe Profesionale Hunter in the Field | Best Slingshot Band for Sale

Seti permban nje llastike profesionale jeshile esktra dhe 100 zara metalike

Llastiqe profesionale & Vegla Gjuetie-Stainless Steel.

Më shumë fuqi, shpejtësi e saktë dhe e lartë. Përqendrimi i forcës suaj, keto jane më të fuqishëm llastiqet e gjuetisë per shkak te projektimit te atille. Ku tre llastiqe perqendrojne forcen ne nje te vetem

Keto jane ndertuar per nje perdorim praktik dhe qëllojne me hark të gjerë. Modeli e bën bazën e nxjerrjes më të qëndrueshme. Korniza e qëndrueshme dhe korniza mbështetëse e kyçeve luajnë një intensitet më të madh të nxjerrjes. Dizajni ergonomik bën që doreza e rrokjes të jetë më e rehatshme dhe e lehtë për t’u përdorur. Duart tuaja pershtaten me se miri me dizjnin e dorezes.

Karakteristikat

-Vetëm dora e djathtë shtrin fuqinë.
-Trupi i harkut me stil të thjeshtë dhe të rregulluar
-Cilësi e trashë metalike e veshur me litar rreth saj per komfort gjate perdorimit.
-Ju jep një përvojë kontrolli të pashembullt.

Llastiqe profesionale | Best Slingshot Band For Sale

Huntter in the field slingshot llastiqe for sale

Eshtë i vogël dhe i lëvizshëm në mënyrë që të mund të sillet në ambiente të lehta dhe të përshtatshme. E shkëlqyeshme për stërvitjen e syve dhe vëmendjes, argëtuese dhe ju vendos ne konkurrencë në natyrë.

Ne ditet e pushimit kur ju pelqen te shijoni rrezet e diellit ju mund te stervisni shqisat tuaja. Krijoni argetim mes miqsh duke nisur nje loje per goditjen me te mire.

Ne paketim do te gjeni dy llastiqe profesionale, dorezen dhe gjuajtesit.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online

Paketimi Permban :
Nje llastike Hunter in the Field
Nje llastike Profesionale rezerve
80 Zara metalike

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Llastiqe Hunter in the Field | Best Slingshot”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llastiqe profesionale

Llastiqe Hunter in the Field | Best Slingshot