Letra Uno per loje ne shitje online | Game Card

1,290 L

Ka stok

  • Letra Uno per loje
  • Te pershtatshme per dy deri ne 10 lojtare
  • Dizajn unik dhe terheqes
  • Zhvillojne intuiten dhe aftesite
KODI: Q-2121408 Kategori: , ,

LETRA UNO PER LOJE

Letra Uno per lojen klasike me miqte dhe te afermit tuaj.lojra me letra uno blerje online ne dyqan taxi

Te pershtatshme per dy deri ne 10 lojtare keto letra do te jene nje forme perfekte argetimi ne kohen e lire.

Ka 108 karta ne paketimin e saj dhe jane shume te pershtatshme nga cdo grupmoshe duke filluar nga 7 vjec.

Letrat Uno jo vetem qe jane perfekte per argetim, por gjithashtu zhvillojne tek femijet intuiten dhe aftesite e tjera kordinuese.

Ideale per te kaluar kohen e lire me familjen apo miqte tuaj kudo qe te jeni , ne nje kamping apo piknik.

E lehte dhe e thjeshte per tu mesuar loja do te behet e preferuara juaj me keto letra


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Letra Uno per loje ne shitje online | Game Card”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lojra me letra uno bli online ne dyqan taxi

Letra Uno per loje ne shitje online | Game Card