Leng Bimor per pastrimin e melcise | Liver Cleanse

2,390 L

Ka stok

Pastrimi i melcise ka nje zgjidhje te shkelqyer me NutriSilm. Pije me shije porotokalli, e cila kujdeset per shendetin e melcise me kater super ushqime funksionale. Me permbajtje nga gjemba e qumeshtit ka veti te pastrimit dhe detoksifikimt te melcise.

KODI: i-3830052954658 KATEGORIA:

LENG BIMOR PER PASTRIMIN E MELCISE

Leng Bimor per pastrimin e melcise | NutriSlim

Pastrimi i melcise ka nje zgjidhje te shkelqyer me NutriSilm. Pije me shije porotokalli, e cila kujdeset per shendetin e melcise me kater super ushqime funksionale. Me permbajtje nga gjemba e qumeshtit ka veti te pastrimit dhe detoksifikimt te melcise. Gjithashtu parandalon akumulimin e dhjamit rreth melcise. Schisandra dhe Triphala kane veti hepatoprotektive, ndersa kuruma ndihmon ne permiresimin e shendetit te melcise.

Kombinimi i te kater super ushqimeve eshte me i miri per te parandaluar problemet e melcise.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Leng Bimor

Be the first to review “Leng Bimor per pastrimin e melcise | Liver Cleanse”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lemg bimor per pastrimin e melcise

Leng Bimor per pastrimin e melcise | Liver Cleanse