Lapsa x-color | Ngjyra per femije | Y Plus +

450 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Ngjyra per femije | Y Plus + | Bojra per femije

Lapsa trekendore  Te lehte per tu mprehur
Ngjyra brilante Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh
Maje te mprehte ne cdo skaj te lapsit.
Boje jo toksike
E shkelqyeshme per te gjitha moshat.

LAPSA X-COLOR

Lapsa x-color me Ngjyra per femije | Bojra per femije | Y Plus + | 12 cope  | Dyqan Taxi 

 Lapsa | Perfekt per femijet tuaj!

Ngjyra ne forme trekendore 8mm.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijeve.

lapsa per femije x plus
Ngjyra Druri X Color  |  
Ngjyrosje mahnitese | Vizatime per femije

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj | Lapsa Druri me Ngjyra
Miksoni keto 12 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi si Vizatime per femije mahnitese.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju mundesojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si masha dhe ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.
Kapaku i tyre sherben si nje mbajtese lapsash per lehtesi gjate perdorimit.

Ngjyra rezistente ndaj renies | Lapsa  me ngjyra shkelqyese dhe te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk e demtojne mjedisin.

Lapsa per femije 12 cope 

lapsa me ngjyra per femije ne dyqan taxi

Specifikat Y Plus + | Bojra per femije

Lapsa trekendore | Te lehte per tu mprehur
Pako me 12 ngjyra | Te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh
Maje te mprehte ne cdo skaj te lapsit.
Boje jo toksike |
E shkelqyeshme per te gjitha moshat


Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa x-color | Ngjyra per femije | Y Plus +”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa x-color y plus+ 40024 dyqan taxi bojra per femije

Lapsa x-color | Ngjyra per femije | Y Plus +