Lapsa trekendore per femije | Carioca Neon Triangular

390 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa trekendore per femije  | Carioca Neon | Maxi |

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 6 ngjyra Bojra te ndritshme
Ngjyra brilante & Plot shkelqim
Ngjyra trekendore per femije

KODI: carioca-neon-triangular-maxi-6519 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA NEON TRIANGLUAR

Lapsa trekendore per femije | Carioca Neon Triangular | Maxi | 6 Cope | Dyqan Taxi 

 Lapsa per femije | Ideal per femijet tuaj | 

Ngjyra brilante te nje prodhim italian i Cilesise se larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijes.

bojra neoni ne dyqan taxi carioca
Bojra Carioca Neon | Maxi | Ngjyra trekendore per femije
Ngjyrosje mahnitese si neon ne vizatime per femije | Rezistente ndaj renies.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa Trekendore me Ngjyra.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmjne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Neon | Lapsa trekendore me ngjyre shkelqyese dhe me nje kualitet te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, ekologjike.

lapsa carioca neon

Lapsa Trekendore Neon Per Femije

Specifikat | Lapsa trekendore per femije  | Carioca Neon | Maxi 

Ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 6 ngjyra | Bojra te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim
| Ngjyra trekendore per femije
Lapsa Neon | Vijezoni ose theksoni ate cfare deshironi qe te bjere ne sy.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa trekendore per femije | Carioca Neon Triangular”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa trekendore per femije carioca triangular neon maxi dyqan taxo lapsa ngjyra

Lapsa trekendore per femije | Carioca Neon Triangular