Ngjyra Uji | Faber Castell | Watercolor Pencils | 24 cope

450 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Ngjyra Uji per femije | Faber Castell | 24 Cope 

Lapsa trekendore | Te lehte per tu mprehur |
Pako me 24 ngjyra | Te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh |

FABER CASTELL WATERCOLOR PENCILS

Lapsa me Ngjyra Uji Faber Castell | Watercolor | 24 cope Bojra per femije | ne Dyqan Taxi 

 Ideal per femijet tuaj | Lapsa Faber Castell | Ngjyra uji 

Ngjyra ne forme trekendore te lehta per tu mprehur dhe per t’u perdorur.
Teper i lehte per tu perdorur dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijeve.

lapsa druri ngjyra uji faber castell ne dyqan taxi
Faber Castell  | Lapsa per femije me Ngjyra Uji
per femije per ngjyrosje mahnitese | Brand gjigand.

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj me keto lapsa Druri me Ngjyra
Miksoni keto 24 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike me ane te penelit.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive, lapsa rezistent ndaj renies
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi ne vizatime per femije mahnitese
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ate se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si masha dhe ariu apo Gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Lapsa  me ngjyre shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.

Lapsa me ngjyra shekelqyese per femije

Specifikat |  Ngjyra Uji per femije | Faber Castell | 24 Cope ne Dyqan Taxi

Lapsa trekendore | Te lehte per tu mprehur
Pako me 24 ngjyra, te ndritshme dhe plot gjalleri per vizatimet tuaja.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.


Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Ngjyra Uji | Faber Castell | Watercolor Pencils | 24 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngjyra uji per femije watercolor faber castell 7115 dyqna taxi bojra per femije

Ngjyra Uji | Faber Castell | Watercolor Pencils | 24 cope