Lapsa me Bojra Uji | Milano | 12 Cope

150 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Bojra uji per Femije | Milano | 

Lapsa me ngjyra | Mprihen lehtesisht |
| Pako me 12 ngjyra te ndritshme |
Diameter 2.9mm | Gjatesi 175mm |

 

LAPSA PER FEMIJE MILANO

Lapsa me Bojra Uji per femije | Milano | 12 Cope | Ngjyra per femije | Dyqan Taxi | Dyqan online

Vizatimin stimulon ndjenjen krijuese te femijet.

Per shkak te cilesise se tij lapsat me bojra uji Milano mund te arrijne nje rezultat optimal duke perdorur nje furce te lagur.
Ngjyrat mund te perzihen kur thahen nese ju i mbivendosni ato.
Per te marr nje rezultat te persosur me bojra uji, nje furce e lagur aplikohet ne vizatimet e bera me pare nga nje laps.
Lapsat me bojra uji te cilat mund te kombinohen me bojra uji ne shishe  tuba.
Rekomandohet per studentet dhe tifozet e teknikave me bojra uji.

LAPSA MILANO PER FEMIJE
Lapsa Milan |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije me Diameter 2.9mm, Gjatesi 175mm
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Me ane te perdorimit te penelit te ujit ktheni pikturat tuaja ne art.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Ngjyra per femije.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Lapsa me ngjyra shkelqyese me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, Ekologjike.

Milan Water Soluble Pencils | Lapsa per Femije

BOJRA MILANO PER FEMIJE

Specifikat | Lapsa me Bojra uji per Femije | Milano | 

Lapsa me ngjyra | Mprihen lehtesisht
Pako me 12 ngjyra te ndritshme
Diameter 2.9mm | Gjatesi 175mm
Ngjyra brilante | Plot shkelqim
Perdorni Penel Uji | Ktheni vizatimet tuaja ne art
Te pershtatshem per studente dhe Femije mbi 3 Vjec.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa me Bojra Uji | Milano | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngjyra Uji per femije Milano 6540 Dyqan Taxi Bojra per femije

Lapsa me Bojra Uji | Milano | 12 Cope