Laps Carioca al per femije | Carioca Tita Triangular

670 L

Ka stok

Femijet do ti adhurojne keto ngjyra, nuk do te deshirojne te shkeputen prej tyre.
Ndersa prinderit do te kenaqen kur te shohin kreativitetin e femijeve te tyre ne leter.
Bojrat jane te nje peshe minimale dhe nuk do te rendojne ne canten e te vegjelve tuaj.

KODI: carioca-tita-triangular-maxi-6184 Kategori: , , Etiketime: , ,

LAPS CARIOCA TITA AL

Lapsa Carioca per femije | Ngjyra Carioca Tita Triangular | Maxi | Laps AL per femijet | Artikuj Shkollore |

Shkolla po afron, akoma nuk keni nisur pergatitjet ?
Mos u shqetesoni keni edhe pak kohe.
Ne Dyqan Taxi  mund te gjeni gjithcka cfare ju duhet per femijet tuaj.

Artikuj te ndryshem shkollore, Canta per femije, Lapsa, Bojra, Markers etj

Laps Al | Ideal per femijet tuaj ne forme trekendore

Ngjyra brilante te cilat jane prodhim italiani nje kualiteti te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper te lehta per tu perdorur dhe pershtaten lehtesisht me doren e femijes.
Mprihen mjaft lehte.

lapsa carioca per femije ne dyqan taxi  

Bojra Carioca  Tita | Maxi | Ngjyra trekendore per femije

Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije | Rezistente ndaj renies
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Laps Al me Ngjyra 

 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si Masha dhe Ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Tita | Triangular | Maxi | Lapsa me ngjyre shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Lapsa per femije
Ngjyra te gjalla dhe bojra mahnitese plot shkelqim.

Dhurojini Femijeve Tuaj Liri ! | Lapsa Druri

Femijet do ti adhurojne keto ngjyra, nuk do te deshirojne te shkeputen prej tyre.
Ndersa prinderit do te kenaqen kur te shohin kreativitetin e femijeve te tyre ne leter.
Bojrat jane te nje peshe minimale dhe nuk do te rendojne ne canten e te vegjelve tuaj.

Carioca Triangular Maxi | Lapsa per Femije

Specifikat | Ngjyra trekendore per femije  | Lapsa Carioca per femije Tita Maxi | Laps al

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes.
Pako me 12 ngjyra | Bojra te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim
Ngjyra trekendore per femije | Lapsa per femij, Lapsa Druri
Jane shume komode ne perdorim.

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem ne perzgjedhjen e partnereve te tij  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet ne zyra, institucione si dhe artikuj shkollore.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Laps Carioca al per femije | Carioca Tita Triangular”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Artikuj Shkollore Lapsa Carioca per femije Ngjyra triangular tita maxi 6184 dyqan taxi

Laps Carioca al per femije | Carioca Tita Triangular