Lapsa 6 kendore me Ngjyra | Carioca Aquarell | 24 Cope

700 L

Ka stok

  • Lapsa me ngjyra.
  • Shume te lehte per t’u mprehur.
  • Ngjyra te forta dhe te bukura.
  • Vjen me 6 ngjyra te ndryshme.

LAPSA ME NGJYRA CARIOCA ACQUARELL 

Lapsa 6 kendore me Ngjyre | Carioca Aquarell | 24 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa Ideal per femijet tuaj Aquarell 

  • Linja e re e lapsa 6 kendore me ngjyra te cilet nuk kane permbajtje nga druri i pemeve.
  • Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
  • Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dhe dru.
  • Teper i lehte per tu perdorur.

Bojra Carioca Aquarell  |  Lapsa me Ngjyra per ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Madje pasi keni viztuar me te mund te perdorni nje penel uji per ti kthyer pikturat tuaja ne magji mahnitese.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  | Lapsa  me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara.

lapsa carioca per femije acquarell

Lapsa me Ngjyra Acquarell Carioca

Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyre | Carioca 

Lapsa 6 kendore te lehte per tu mprehur.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.
Perdor penel uji per te kthyer pikturat tuaja ne vepra arti.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa 6 kendore me Ngjyra | Carioca Aquarell | 24 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lapsa 6 kendore me ngjyra 6448 dyqan taxi carioca aquarell

Lapsa 6 kendore me Ngjyra | Carioca Aquarell | 24 Cope