Lageshtues ajri dhe aromatizues Xiaomi

2,500 L

Ka stok

Xiaomi Humidifier me tre funksione si aromaterapia e ajrit, lageshtues i ajrit dhe drite nate.

KODI: i-2120711 Kategori: , , ,

LAGESHTUES AJRI DHE AROMATIZUES XIAOMI

Lageshtues ajri dhe aromatizues  Xiaomi i pershtatshem per shtepi, zyre dhomat e gjumit etj.

Xiaomi humidifier ka funksion hidratues, aromaterapi dhe ka te integruar nje drite per naten.

Kapacitet prej 120ml, kontroll me ane te nje butoni, i mjaftueshem per perdorim afatgjate.

Menyra e karikimit  te lageshtuesit behet me ane te portes USB, fikje inteligjente dhe e sigurt, drita e kuqe  kujton kur keni mungese te ujit.

Me drita te buta naten dhe ngjyra te ndryshme krijon nje atmosfere te kendshme ne ambientet tuaja.

Specifika

  • Tensioni: 5V
  • Kapaciteti: 120ml
  • Fuqia: 5W
  • Materiali: ABS

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Aroma

Ngjyra

Be the first to review “Lageshtues ajri dhe aromatizues Xiaomi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lageshtues ajri xiaomi ne shitje online dyqan taxi

Lageshtues ajri dhe aromatizues Xiaomi