Humidifier Mini Air | Kupe elektrike per freskine e ajrit

1,390 L

Ka stok

  • Marka: Humidifier.
  • Materiali: ABS.
  • Permasat: 90 x 90 x 130 mm.
  • Tensioni : 5V.
  • Kapaciteti i ujit: 300ml.
  • Sasia e mjegullës: Rreth 25ml / h.
  • Fuqia : 7w.

KUPE PER FRESKINE E AJRIT- HUMIDIFIER

Nese deshironi te qendroni ne nje mjedis te fresket edhe jo te thate, i cili me shume gjasa nuk do te perkthehet mire per shendetin tuaj atehere ne ju sjellim kete kupen elektrike e cila e mban ajrin e mjedisit tuaj perreth te lagesht per aq sa eshte e nevojshme.

Kupa lidhet me USB-ne me paisjet e tjera elektrike keshtu qe ju mund ta keni kudo qe deshironi ajrin e fresket.

HUMIDIFIER MINI AIR PER NJE AJER TE FRESKET

Ky produkt ka formen e nje kupe me te cilen mund te freskoni ajrin e ambientit tuaj. Ai eshte i perbere prej materialit te plastikes shume cilesore dhe pa BPA.

Me nje dizajn shume elegante edhe kompakt te cilin mund ta merrni kudo me vete, po jo vetem.

Paisja lidhet me USB-ne me energjine elektrike duke ju mundesuar ta lidhni ne makine, zyre, shtepi, dhomen e gjumit, pc-ne tuaj etj.

Eshte nje produkt fantastik per zbutjen e ajrit dhe per ta mbrojtur veten nga thatesira dhe bakteret qe mund te sjelli, ky i fundit.

Zhurme motorrike nuk ka fare duke e bee ate akoma edhe me simpatike ne syte tuaj qe me siguri do e jete produkti juaj i preferuar.

Per ta bere te funksionoje ju duhet t mbushni gjithmone me uje te paster, ne menyre qe mos te kete aroma te cuditshme ne ambientin tuaj por edhe mos te bllokoni gryken prej ku del ajer i lagesht.

Punon ne menyre automatike, ndizet kur ka energji lektrike edhe mbushet me uje dhe fiket ne mungese te tyre.

Ajri i lagesht del ne formen e mjegulles.

SPECIFIKAT

Marka: Humidifier.kupe kafeje plastike bli online dyqan taxi

Model: KFB-001.

Materiali: ABS.

Permasat: 90 x 90 x 130 mm.

Tensioni : 5V.

Kapaciteti i ujit: 300ml.

Sasia e mjegullës: Rreth 25ml / h.

Fuqia (W): 7w.

Merret kudo me vete.

Lidhet me USB me pasijet e tjera elektronike.

E lehte ne perdorim dhe transport.

Bli Online | Blerje Online | Dyqan Taxi | Tregu me i madh online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Humidifier Mini Air | Kupe elektrike per freskine e ajrit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kupe kafeje plastike bli online dyqan taxi

Humidifier Mini Air | Kupe elektrike per freskine e ajrit