Air Humidifier | Lageshtues ajri

1,990 L

Ka stok

 • Lageshtues ajri.
 • Kapaciteti i ujit: 300ml
 • Fuqia: 2W
 • Tensioni: 5V
 • Dizajn i bukur dhe terheqes.
 • E lehte dhe praktike ne perodrim.
KODI: lageshtues-ajri Kategori: , ,

LAGESHTUES AJRI

Bejeni ambjentin ku jeton me te shendetshem edhe me te kendshem. Krijoni një ambient të rehatshëm lagështie për ju dhe per familjen tuaj.

Nje tjeter funksion i vecante u ketij produkti eshte atomizimi i makromolekulës mund të depërtojë thellë në lëkurë dhe të njomë lëkurën e dehidratuar.Produkti vjen me nje dizjan shume terheqes i cili ka edhe nje drite te vogel gjumi.

Specifikat:lageshtues per ajrin bli onlne dyqan taxi
 • Kapaciteti i ujit: 300ml
 • Fuqia: 2W
 • Tensioni: 5V
 • Dizajn i bukur dhe terheqes.
 • E lehte dhe praktike ne perodrim.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Ngjyra

Be the first to review “Air Humidifier | Lageshtues ajri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

air humidifier bli online dyqan taxi

Air Humidifier | Lageshtues ajri