Kukulla per Femije | Masha dhe Ariu – Lodra per femij

2,190 L

Ka stok

  • Material cilesor dhe jo toksik.
  • Ideale per te argetuar femijet e vegjel.
  • Te vegjlit tuaj do te jene perhere te angazhuar.
  • Perfekte per moshat 0 deri ne 6 vjec.
KODI: kukulla-per-femije-masha-dhe-ariu Kategori: , Etiketime: , ,

KUKULLA MASHA DHE ARIU

Kukulla per Femije – Masha dhe Ariu, Lodra femij | Shopping Online Albania

Kukulla per femije Masha dhe Ariu jane personazhe te nje filmi vizatimor shume te dashur per femije.
Rivendosni skenat nga shfaqja televizive me e njohur, Masha and the Bear me kete set qe perfshin nje kukull Masha dhe Ariun.
Masha ka veshur veshjen e saj Roze, e cila eshte e preferuara. Jane dy nga kuklla per femije me te preferuara.
Dhe nje buzeqeshje mahnitese ne fytyre dhe syte qe i shkelqejne nga lumturia. Eshte Gati per te nisur aventuren e rradhes. Dhe per ti bere femijet tuaj te zgjerojne imagjinaten e tyre dhe duke i dhene atyre deshire per te mesuar per gjerat rreth tyre.

masha dhe ariu kuklla per femije shop online albania

PERSONAZHET E DASHURA

Keto kuklla per femij prodhojne te njejten buzeqeshje te lumtur ne fytyrat e femijeve tuaj sic jane karikaturat.
Te bute, te pershtatshem per t’u perdorur nga te vegjlit.
Femijet do te pelqejne te luajn e te krijojne skenat e tyre te preferuara me keto kuklla ne duart e tyre.

Ariu  ka nevoje per perqafimet e femijeve tuaj ! Ndersa kukulla per femije shume argetuese.

I persosur si nje mik i shkelqyeshem per femijet tuaj. Veshtire se do te ndahet prej tyre sapo te nisin te luajn me to.

Bejini te lumtur femijet tuaj, duke i surprizuar me keto kuklla per femij.
Dhurata Perfekte per ta!

Sillni në shtëpi tuaj Masha, vajzën tuaj të preferuar të preferuar nga Masha and the Bear. Kjo kukull interaktive Masha është plot personalitet. Bejini femijet tuaj te lumtur duke i bere atyre dhuraten e preferuar. 

kukulla masha bli online dyqan taxiKukulla E Dashur Masha dhe Ariu

Masha dhe ariu eshte nje nga kukullat me te ndjekura dhe me te dashura nga femijet. Aktivitet e papara dhe plote imagjinat qe Masha dhe Ariu kalojne do i bejne femijet tuaj qe te zhvillojne imagjinaten e tyre.

Masha është personazhi kryesor i serialit Masha dhe Ariu, kukulla per femije. Ajo është një vajzë sllave ruse që jeton në Tyumen dhe është gjashtë vjeç. Ajo është një vajzë e vogël, e cila vështirë se mund të qëndrojë në vend për shkak të energjisë së saj të pafund. Ajo duhet të dijë gjithçka dhe të jetë kudo në të njëjtën kohë.

Kurioziteti dhe shqetësimi i saj janë jashtë çdo shkalle dhe nuk njohin kufij. Gjithçka me të cilën ajo vjen në kontakt duhet të shqyrtohet dhe provohet tërësisht.

Ajo kurrë nuk ndihet poshtë dhe vështirë se ka frikë nga asgjë ose dikush. Ashtu si çdo fëmijë, ajo beson se është qendra e botës dhe gjithçka duhet t’i bindet tekave dhe dëshirave të saj.

Ajo është miqësore përtej çdo përshkrimi pasi beson fort se nuk mund të ketë kurrë armiq thjesht sepse është kaq e dashur. Ajo i trajton të gjithë sikur i njeh prej shumë vjetësh.

Ajo është shoqe me të gjithë, por sidomos me Ariun. Si çdo fëmijë i vogël, Masha pëlqen ëmbëlsirati. Jeta e ëmbël, Masha e demonstron këtë në ekstrem. Ajo është një miqësore dhe jashtëzakonisht e pafajshme, por kurioze.

KUKULLA IDEALE PER FEMIJE | Shopping online Albania

Masha do i mesoj femijet tuaj si te jene te dashur, kurioz per te mesuar sa me shume rreth gjerave qe e rrethojne. Ajo eshte teper e dashur me te gjithe, karakteristike kjo qe do i beje femijet tuaj te bejne po te njejten sjellje si ajo, duke i mesuar ata te jene te dashur dhe te duan te mesojne mbi njerzit apo sjelljet rreth tyre.

Edhe pse Masha është shume kurioze nga natyra e saj siç mund të gjykohet nga shumica e episodeve. Ajo në të vërtetë është shumë inteligjente kur bëhet fjalë për aplikimin e trurit të saj për të kuptuar sjellet e ndryshme te njerzit. Ajo në fakt është një gjeni i fëmijëve, të cilin ne e njohim kur ndërton një furgon për ujqërit.

Kukull per te vegjlit tuaj

Kur ariu po ikte me vrap në një pushim pa të, ajo e godet ariun duke u fshehur në valixhe dhe u tregon shikuesve se është e zgjuar. Ajo e hedh poshtë në mënyrë të dukshme mitin memec bjond me veprimet e saj në shfaqje Edhe pse lufton me Panda, ajo e ndihmon atë kur Ariu i Zi po kujdesej per te.

Kjo tregon anën e saj ku është e bashkuar për të luftuar për miqtë e saj. Shumë herë ajo ndihmon Ariun duke e vendosur atë me Ariun Femër të cilin ariu e adhuron.

Ajo është ajo që i sugjeron atij se e do muzikën moderne. Ka raste në shfaqje ku ajo tregon se mund të jetë e këndshme dhe e vëmendshme kur dëshiron. Ne shohim që në episodin e 68-të ajo ndihmon për të përfunduar Kuartetin i cili po bëhej i pamundur për shkak të rivaliteteve midis dy arijeve meshkuj.

KUKULLA TE BUKURA PER FEMI kuklla per femij bli online dyqan taxi

Lodrat jane bere nga material më të sigurtë dhe jo toksik.
Nje dhurate ideale per tifozet Masha dhe Ariu. Lumturojini femijet tuaj!

Kuklla per femij te te gjithe moshave.
Mund te perdoret per femije te moshes nga  0-6 vjec.

Jetoni nen shoqerine e Mashes dhe Ariut Orso. Të gjitha produktet që Dyqan Taxi sjell në treg dhe në Shqipëri jane cmimet me te lira dhe me materialet me cilesore.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Qendra Tregtare me e madhe Online | Dyqan Taxi |
| Shopping Online Albania |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Kukulla per Femije | Masha dhe Ariu – Lodra per femij”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukulla per femije masha dhe ariu kuklla per femij shopping online albania lodra

Kukulla per Femije | Masha dhe Ariu - Lodra per femij