Kufje pa fisha me Bluetooth | Air buds Realme

1,800 L

Ka stok

Kufje me Bluetooth 5.0 Air buds Realme ofrojne bas te thelle dhe audio stereo me cilesi te larte. Me ane te touch kufjet ju mundesojne te perdorni asistent Google, te luani apo nderprisni muziken.

KODI: i-2120753 Kategori: ,

KUFJE PA FISHA ME BLUETOOTH | AIR BUDS REALME

Kufje pa fisha dhe me lidhje Bluetooth 5.0 Buds Air mundeson anulimin e zhurmes ne mjedis gjate tthirjeve telefonike.

Jo vetem kaq por kufjet jane te pajisura me nje modalitet vecanerisht per lojera per audio pa vonese gjate luajtjes.

Realme Buds Air permban lidhje automatike, zbulon kur vendoset ne vesh, mikrofona te dyfishte, suport per Google Assistant, lidhje Bluetooth 5.0 dhe gjithashtu kontrollet e prekjes.

Kufje Air buds Realme me Bluetooth

Kufjet Realme mundesojne tre ore perdorim te vazhdueshem me vete, ndersa bashke me kutine e karikimit ofrojne deri ne 17 ore perdorim.

Te pajisura me sensor optik i cili automatikisht do te ndaloje muziken tuaj kur e hiqni nga veshi dhe  do ti rifilloje pasi t’i vendosni perseri.

Per te kontrolluar luajtjen dhe ndalimin e muzikes, kufjet suportojne prekjen me touch te tyre.

Gjithashtu me ane te touch mund te kryeni veprime si mbyllja e nje telefonate apo suportin i Google Assistant.

Karakteristika

  • Bateria: 400 mAh
  • Ngjyra: e bardhe
  • Njesia e drejtuesit:  12 mm
  • Koha e muzikës: 3 ore
  • Bluetooth: 5.0
  • Koha e karikimit: 40 minuta

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

,

Be the first to review “Kufje pa fisha me Bluetooth | Air buds Realme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje realme air buds blerje online ne dyqan taxi

Kufje pa fisha me Bluetooth | Air buds Realme