Realme Wireless EarBuds TWS

1,600 L

Ka stok

KODI: Realme Wireless EarBuds TWS Kategori: ,

REALME WIRELESS EARBUDS TWS

Realme Buds me dizajn te rinovuar  sjell kufjet më të fundit me karikim pa fishe dhe sinkronizim automatik.

Çipi R1 True Wireless përdor teknologjinë inovative të transmetimit me dy kanale, duke krijuar një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme midis telefonit tuaj celular dhe Buds Realme.

Pavarësisht nëse jeni duke dëgjuar muzikë, duke parë një film apo duke luajtur lojëra, gjithmonë do të merrni një përvojë zeri me të vërtetë të jashtëzakonshme.

Kufje Wireless RealMe

Lidhje automatike e menjëhershme me Google Quick Pair. Përmban një gjeneratë të re të teknologjisë së lidhjes që zbulon në mënyrë inteligjente kur hap kapakun e kutisë së karikimit dhe i sinkronizon ato menjëherë.

Njësia zanore 13 mm e Realme Buds, e bërë nga poliuretani dhe titani, ofron një përvojë të fuqishme të tingullit.

Fleksibiliteti i poliuretanit i kombinuar me ngurtësinë e titanit lejon Buds Air Neo të japë bas të thellë, të fuqishëm si dhe vokal të pastër.

Dizajn i rehatshëm dhe i lehtë rezistent nga uji dhe djersa IPX4.

 

Be the first to review “Realme Wireless EarBuds TWS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

realme buds air bluetooth 5.0 online dyqan taxi

Realme Wireless EarBuds TWS