RealMe Buds 3.5mm

800 L

Ka stok

KODI: RealMe Buds 3.5mm Kategori: , ,

REALME BUDS 3.5mm

Kufje Stereo Bass Earbud me fisha.

Bass me i fuqishem, me frekuencë më të lartë dhe drejtues audio 11 mm për audio me fuqi te larte.

Fibra Kevlar rezistente ndaj thyerjeve mbron instalimet elektrike nga konsumimi;  parandalon që kordoni të ngatërrohet lehtë.

Lidhësit: 3.5 mm

Kontrolli i volumit te zerit

 Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 8-25000Hz

Funksioni: për video lojë / telefonin celular / Sport / telefonata 

Ndjeshmëria: 123dB

 

Be the first to review “RealMe Buds 3.5mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

realme buds 3.5mm online dyqan taxi

RealMe Buds 3.5mm

WhatsApp chat