Kufje pa fisha Gaming Earbuds X15 Pro

1,900 L

Ka stok

KODI: i-1234554 Kategori: ,

KUFJE PA FISHA GAMING X15 PRO

Kufje pa fisha x15 pto gaming earbuds vijne me dizajnin me inovativ te kufjeve.

Perfekte per lojerat elektronike pasi trasmetojne audio pa asnje vonese, duke mundesuar keshtu loje precize.

Dizajni i kufjeve perputhet me veshin per nje pershtatje sa me komode dhe te rehatshme. Bere nga material i qendrueshem, elegant ne pamje dhe cilesi te larte te zerit, jane shume te pershtatshme per perditshmeri.

Lidhje e shpejtë dhe e qendrueshme me ane te lidhjes wireless, lidhje automatike me kutine e karikimit.

Jetegjatesi e gjate e baterise fale kases karikuese dhe baterise se integruar mundesojne ore te tera riprodhimi audio.

Specifika

  • Modeli: x15PRO
  • Wireless: 5.0
  • Kanali: stereo
  • Gama e transmetimit: 10 m
  • Kapaciteti i baterisë së kutisë së karikimit: 500mah

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje pa fisha Gaming Earbuds X15 Pro”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje pa fisha tws bli online ne dyqan taxi

Kufje pa fisha Gaming Earbuds X15 Pro