Kufje per celularin tuaj pa tela | Tws smart earbuds T1

3,500 L

Ka stok

  • Prodhojne ze shume cilesor.
  • Nuk e demtojne veshin.
  • Lidhen me Iphone dhe Android.
  • Shume praktike dhe funksionale.
  • Ngjyre e bardhe.
KODI: K-200720-013 Kategori: , , ,

KUFJE PER CELULARIN TWS SMART EARBUDS

Kufje per celularin Tws Smart Earbuds te cilat do t’ju bejne te degjoni cdo tingull te telefonatave, lojrave, filmave apo edhe muzikes me nje cilesi super te paster, te qarte dhe kualitative.

KUFJE ME BLUETOOTH PA TELA | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Lidhja me bluetooth 5.0 jep një lidhje wireless më të shpejtë dhe më të qëndrueshme me pajisjet e tjera elektronike me te cilin kufjet mund te krijojne lidhje.

Kufjet, lidhjen e krijojne ne menyre automatike fale sensoreve qe gjenden ne kufje.

kufje me bluetooth pa tela bli online dyqan taxiKeto kufje jane shume praktike dhe te lehta ne perdorim saqe nuk do t’ju duhet fare praktike per t’i mesuar se si funksionojne. Ato mund te lidhen me Iphone dhe Android dhe do te japin po te njejten cilesi zeri si origjinalet.

Bateria e ketyre kufjeve eshte tejet rezistente sepse ju jep mundesine t’i perdoni kufjet per nje kohe te gjate, t’i merrni ato kudo qe shkoni sepse perballojne cdo udhetim.

Kufjet nuk eshte e thene qe punojne vetem kur jane vendosur te dyja ne veshin tuaj. Mund te ndodh qe njeren kufje ta keni vendosur ju edhe tjeren dikush tjeter edhe do te shihni qe kufjet vazhdojne punojne po njesoj.

Ato nuk e lejojne depertimin e zhurmave nga jashte te cilat e bejen zerin te duket jo kualitativ, por bllokojne cdo ze tjeter duke prodhuar cilesine me te mire per ate qe ju intereson ju.

Bli mire, Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje per celularin tuaj pa tela | Tws smart earbuds T1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje me bluetooth pa tela bli online dyqan taxi

Kufje per celularin tuaj pa tela | Tws smart earbuds T1