Kub zbavites per loje 3x3x3 ne shitje online

490 L

Ka stok

  • Kub per zbavitje 3x3x3
  • Me ngjyra terheqese dhe te qendrueshme
  • Zhvillon aftesite e kujteses dhe kordinimit
  • I pershtatshem per te gjithe personat
KODI: Q-2121409 Kategori: , ,

KUB ZBAVITES PER LOJE 3X3X3

Kub zbavites i cili do te zhvilloje aftesite tek ju duke e bere kete ne formen me zbavitese.puzzle cube 3x3x3 blerje online ne dyqan taxi

Jashtezakonisht i shpejte fale dizajnit te brendshem qe ju jep mundesine e nderrimit te lehte te kubave.

Loje e shkelqyer per femijet dhe nje forme anti stresi per te rriturit pas nje dite te gjate.

Permireson aftesite ne zgjidhjen e problemeve, koordinimin sy dore dhe mendimin njohes.

Praktikoni trurin tuaj dhe permiresoni aftesite tuaja te kujteses dhe duarve.

Me prerje perfekte te kendit per nje loje akoma me te perparuar.

Bere me material jo toksik ABS me ngjyra te gjalla dhe te qendrueshme dhe pas shume perdorimesh.

Pjeset e ketij kubi jane shume unike dhe me cilesi te larte.

I pershtatshem per te gjitha moshat dhe personat, si ata fillestare apo edhe profesioniste.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kub zbavites per loje 3x3x3 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

puzzle kub blerje online ne dyqan taxi

Kub zbavites per loje 3x3x3 ne shitje online