Tabel shahu ne shitje-Kutia me lojen e shahut-Bli Online

1,490 L

Ka stok

  • E pershtatshme per te gjitha moshat.
  • Ndihmon ne zhvillimin e te menduarit logjik, intuitiv, kujtesen,strategjine etj
  • Material i ndertuar prej druri cilesore dhe rezistente.
  • Mund te paloset dhe te merret kudo me vete.
KODI: ECC-20620-053 KATEGORIA:

TABEL SHAHU  

Loja e shahut eshte nje loje strategjike tabele per dy lojtare te cilet mund te luajne mbi nje tabele katrore qe ndahet ne 64 fusha katrore te vegjel te cilat jane me ngjyre te bardhe dhe te zeze. Cdo fushe e bardhe kufizohet me fusha te zeza edhe e kunderta. Kjo loje preferohet shume nga te gjithe dhe eshte nder lojerat me te populluara. Ju mund ta merrni ne udhetime pasi eshte loje perfekte per te luajtur me familjaret apo njerezit me te aferm.

LOJE ZHVILLUES PER PERSONALITETIN E NJERIUT

Tabela e shahut eshte e prej druri dhe eshte nje nga lojerat me te dobishme per ju dhe femijet tuaj. Ajo ndihmon ne zhvillimin edukativ, logjik edhe intuitiv per cilindo qe e luan. E pajisur me dhoma te vecanta per ruajtjen e gureve keshtu qe ju nuk keni pse te shqetesoheni per humbjen e gureve dhe do te keni mundesine t’i ruani lehtesisht ne kutine e shahut.

Loja e shahut ndikon pozitivisht ne personalitetin dhe karakterin e cdo personi qe e luan por sidomos tek femijet. Kjo loje i bene ata qe kuptojne rendesine e te vepruarit ne nje menyre te planifikuar dhe do te rrise perqendrimin dhe vetebesimin e tyre.

SPECIFIKATkuti shahu prej druri bli online dyqan taxi

E ndertuar prej materialit te drurit.

Loje argetuese ne zhvillimin e te menduarit logjik dhe intuitiv.

E pershtatshme per te gjitha moshat.

Kuti e palos-shme dhe mund te merret me vete kudo.

Permasat: 21×14, 5×4.5 cm

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

,

Lloji

Kuti Shahu

Be the first to review “Tabel shahu ne shitje-Kutia me lojen e shahut-Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti shahu prej druri bli online dyqan taxi

Tabel shahu ne shitje-Kutia me lojen e shahut-Bli Online