Set me tre lojra te ndryshme | Loje shahu 3in1 | Bli Online

2,290 L

Ka stok

  • Perbehet prej materialit te drurit shume cilesore.
  • Mund te luani tre lojera te ndryshme.
  • Perfekte per te kaluar pushimet apo kohen e lire me to.
  • mund te paloset dhe ta merrni me vete kudo.
  • Ndihmon ne zhvillimin e logjikes dhe mbajtjen gjalle te emocioneve.
KODI: ECc-20620-0262 KATEGORIA:

TABEL SHAHU 3 NE 1 

KUTI SHAHU ME LOJERA TE NDRYSHME – 3IN1

Kjo loje eshte e duhura per stinen e nxehte te veres, pasi i bene pushimet me te bukura edhe me argetuese. Kjo eshte loja ideale nese deshironi qe te jeni me afer familjes suaj dhe te kaloni kohe te lire me te. Loje perfekte per t’u marre me vete kudo.

KUTI SHAHU ME TRE LOJRA TE NDRYSHME – 3IN1

Kutia e shahut do t’ju ofroje tre lojra te ndryshme ne nje kuti te vetme te cilen mund ta merrni me vete nese shkoni per piknike ose neper kampingje te ndryshme qe mund te beni me familjaret ose miqte tuaj.

Ne kete tabel perfshihet kutia e shahut, guret edhe zaret ku mund te luani lojrat strategjike tejet te pelqyera si shah, dam edhe tavell.

Keto lojra jane nje nga menyrat me te mira per ta kaluar kohen tuaj gjate qendrimeve me pushime. Shahu eshte nje loje tejet strategjike ku mund te zhvilloni kujtesen, vemendjen, intuiten dhe logjiken.

Tabela e shahut perbehet me nje tabele qe eshte e ndare ne fusha katrore te vogela ne ngjyre te bardhe ose te zeze.

Mjafton te ktheni kutine nga ana tjeter ku mund te luani tavell e cila eshte konsideruar prej kohesh nje nga menyrat e mrekullueshme ku te kaloni kohen e njekohesisht e te argetoheni.

Kjo kuti me tre lojra te ndryshem do t’ju mbaje te gjalle dhe te emocionuar gjithe kohen.

SPECIFIKATkuti shahu me tre lojera bli online dyqan taxi

Perbehet prej materialit te drurit shume cilesore.

Mund te luani tre lojera te ndryshme.

Perfekte per te kaluar pushimet apo kohen e lire me to.

mund te paloset dhe ta merrni me vete kudo.

Ndihmon ne zhvillimin e logjikes dhe mbajtjen gjalle te emocioneve.

Bli Online ne Dyqan taxi  dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Kuti Shahu

Be the first to review “Set me tre lojra te ndryshme | Loje shahu 3in1 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti shahu me tre lojera bli online dyqan taxi

Set me tre lojra te ndryshme | Loje shahu 3in1 | Bli Online