Mobile Game Controller | Leve kontrolli W10

850 L

Ka stok

 • Bërë nga material me cilësi të lartë.
 • Dizajn ergonomik.
 • Shumë i qëndrueshëm.
 • Fleksibilitet, saktësi, komoditet.
 • I lehtë për t’u kontrolluar.
KODI: Mobile-Game-Controller-w10 Kategori: ,

MOBILE GAME CONTROLLER W10

Bërë nga material me cilësi të lartë, dizajn ergonomik, shumë i qëndrueshëm.Fleksibiliteti, saktësia, komoditeti, dhe lehtë për t’u kontrolluar e bejne kete leve kaq interesante.

Kompakte dhe e lëvizshme.Mbështetja me një pikë në pjesën e sipërme të folesë së kartës telefonike mund të parandalojë në mënyrë efektive prekjen aksidentale të butonit të fikjes së volumit të telefonit

Specifikat:w10 universal mobile phone game controller dyqan taxi
 • Ngjyra: E zezë/

Modelet e përputhshme:

 • I përshtatshëm për: 6,5 inç dhe me poshte.
 • Për iphone Xs /XR/XSMAX /X/10.
 • Për iphone 8/8 Plus /7/ 7Plus.
 • Për iphone 6 /6S/6Plus/5/5S/5C/SE.
 • Për Samsung Galaxy S9/S9 plus/S8/S8plus.
 • Për Samsung Galaxy S7/S7 Edge/S6/S6 Edge.
 • Për Samsung Galaxy S5/S4/S3.
 • Për Samsung Galaxy Note 8.
 • Për Samsung Galaxy Note 5/4/3.
 • Për HTC One M9/M8/M7.
 • Për LG G6/G5/G4/G3/G2.
 • Për LG V20.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Mobile Game Controller | Leve kontrolli W10”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mobile game controller w10 bli online dyqan taxi

Mobile Game Controller | Leve kontrolli W10