Kuti me lojera te ndryshme | 7in1 Family Game

1,490 L

Ka stok

  • Fushe magnetike.
  • Aksesoret me material plastike shume te forte.
  • Perbehet nga 7 lojera te ndryshme.
  • Ideale per udhetime.
  • E pershtatshme per te gjitha moshat.
  • Loje edukative.
KODI: ECC-20620-0253 Kategori: ,

KUTI ME LOJERA TE NDRYSHME

KUTI LOJERA FAMILJARE | 7IN1 FAMILY GAME

Nese deshironi qe te kaloni me shume kohe me familjen tuaj dhe te jeni te gjithe se bashku gjate kohes se lire nuk do te keni nje alternative argetuese me shume se sa kjo kuti me lojera te ndryshme. Kutia perfshin nje larmishmeri lojrash , te cilat jane lojerat me te populluara dhe me te pelqyera nga te gjithe dhe per kete arsye eshte shume e veshtire qe nje pjestare i familjes suaj mos ta gjeje vetveten ne kete kuti. Perfitojeni tani ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg.

7IN1 FAMILY GAME-BLI ONLINE-DYQAN TAXI

Kjo kuti permban lojera te tilla si Ludo, Shah, gjarperinj etj.

Ajo perbehet nga nje siperfaqe magnetike, se bashku edhe me aksesoret e ndryshem te lojes. Siperfaqja magnetike ju ndihmon qe t’i ruani me shume lojerat se bashku duke mos humbur asgje.

Kjo loje eshte shume e mire per zhvillimin e aftesive logjike apo per t’u argetuar sepse ju nxit kuriozitetin,intuiten, menyren e zgjidhjes se problemit, strategjite e ndryshme qe perdorni. Pra eshte deri diku nje loje edukative qe pervec argetoheni, ju edhe do te mesoni shume prej saj.

Ideale per t’u luajtur qe nga femijet +4 vjec dhe te rritur.

Kjo kuti lojrash multifunksionale eshte shume ideale per udhetime, sepse do ta shtoje me teper argetimin tuaj dhe do t’ju mbaje me afer me njerezit tuaj per ta kaluar kohen se bashku.

SPECIFIKATboard games set home and travel loje shahu ludo bli online dyqan taxi

Fushe magnetike.

Aksesoret me material plastike shume te forte.

Perbehet nga 7 lojera te ndryshme.

Ideale per udhetime.

E pershtatshme per te gjitha moshat.

Loje edukative.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Lojra

Be the first to review “Kuti me lojera te ndryshme | 7in1 Family Game”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

board games set home and travel loje shahu ludo bli online dyqan taxi

Kuti me lojera te ndryshme | 7in1 Family Game