Fishera pokeri ne shitje online | Star Poker Fisi

1,990 L

Ka stok

  • Te krijuar per lojen e pokerit.
  • Me material plastike shume cilesore.
  • Mund te merren kudo me vete.
  • Gjenden 90 fisha ne kuti.
KODI: B-2007-001 KATEGORIA:

FISHERA POKERI PER LOJEN ME POKER

star poker fisi loje pokeri bli onlineFishera per lojen me poker, per te gjitha ata qe jane te apasionuar pas kesaj loje.

Me to ju mund te luani ne shtepi dhe cdo ambient tjeter ku te deshironi.

Jane ideal per t’u marr me pushime pasi mund te kaloni disa momente argetuese me te afermit tuaj.

Ato  jane te perbere nga material plastike cilesore duke qendruar keshtu, te forte dhe rezistente ndaj konsumit.

Fisherat jane te vendosur ne kutine perkatese te tyre e cila i mbron dhe i organizon ne menyre qe te mos humbasin.

Perbehen nga ngjyra te ndryshme dhe terheqese.

Kutia permban 90 fisha.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimi me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Ngjyra

Lloji

Fishera pokeri

Be the first to review “Fishera pokeri ne shitje online | Star Poker Fisi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

star poker fisi loje pokeri bli online

Fishera pokeri ne shitje online | Star Poker Fisi