Kuti dominoje | Set Double Six Domino | Bli Online

490 L

Ka stok

  • Prej plastikes shume cilesore.
  • Perbehen nga 28 gure ne ngjyre te bardhe.
  • E pershtatshme per 2-4 persona.
  • Mund te merret me vete ne udhetime.
  • Ideale per lojera te ndryshme.
KODI: ECC-20620-063 KATEGORIA:

LOJE ME DOMINO

LOJE DOMINO – SET DOUBLE SIX DOMINO

Loja me domino eshte nje loja qe mund te jete gati e pamundur mos ta kene luajtur te gjithe, qofte edhe te pakten nje here ne jete. Ajo eshte nje nga lojrat qe i perfshin te gjithe, keshtu fale kesaj loje ju do te keni mundesi te luani me te gjithe familjen dhe te kaloni kohe se bashku. Me te keni per te kaluar kohe te tera ne plazh, shtepi apo pushime.

KUTI DOMINOJE ME 28 GURE

kuti dominoje produkt online dyqan taxiLoja me domino eshte e pershtatshme per t’u luajtur nga te gjithe mbi moshen 6 vjec.

Duke qene se perbehet nga 28 gure, loja me domino mund te luhet nga 2 ose kater persona.

Kutia eshte e ndertuar prej materialit te plastikes shume cilesore e cila organizon guret per te mos humbur edhe ndihmon ne transportin e tyre.

Gjithashtu kjo kuti i mbron guret e dominos edhe nga konsumi duke ruajtur cilesine fillestare te tyre.

Permasat e saj jane 25 x 1 x 1.9375 inç.

Me te mund te krijoni lojera nga me te ndryshme.

Bli Online Ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Kuti dominoje | Set Double Six Domino | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti dominoje produkt online dyqan taxi

Kuti dominoje | Set Double Six Domino | Bli Online