Rakete tenisi profesionale Odea ne shitje online

3,490 L

Ka stok

  • Rakete tenisi Odea
  • Mundeson goditje me precizion te larte
  • Material cilesor dhe peshe e lehte
  • Ideale per argetim ne kohen e lire
KODI: Q-2121416 Kategori: ,

RAKETE TENISI PROFESIONALE

Rakete tenisi ideale per lojtare profesioniste apo edhe fillestare.

Te bera nga material me peshe te lehte, per kontroll maksimal gjate lojes.

Me fibra karboni te ideuara per lojtaret qe kerkojne nje ekuiliber te kontrollit dhe fuqise.

Raketa Odea eshte nje zgjedhje e shkelqyer per tu stervitur dhe per te luajtur. Mundeson goditje te sakte dhe me precizion te larte.

Dizajn praktik dhe shume i lehte per ta marre me vete ne kamping, piknik apo udhetime tuaja.

Specifika

  • Materiali: aliazh alumini
  • Forma: ovale
  • Trashesia: 21 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Rakete tenisi profesionale Odea ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raketa per loje tenisi blerje online ne dyqan taxi

Rakete tenisi profesionale Odea ne shitje online