Raketa per ping pong ne shitje | Set rakete tenisi

1,290 L

Ka stok

  • Set raketash per ping pong
  • Dizenjuar per kontroll maksimal
  • Siguron performance afatgjate
  • Raketat mundesojne goditje me precizion te larte
  • Argetohuni me familjen dhe miqte tuaj
KODI: Q-2121410 Kategori: , , ,

RAKETA PER PING PONG SET NE SHITJE

Raketa te projektuara per te luajtur  ping pong , shume te lehta ne perdorim.raketa tenisi dhe pingpong blerje online ne dyqan taxi

Me baze te perbere prej disa shtresa druri me trashesi te ndryshme, per te lejuar raketen te riktheje topin nga kende te ndryshme. Kjo ju mundeson goditje me precizion te larte.

Raketa ka nje paketim praktik dhe peshe te lehte , qe ju mundeson transportim te lehte ne cdo udhetim tuajin.

Kaloni kohen e lire ne menyren me argetuese me familjen dhe miqte tuaj duke luajtur pingpong me keto raketa.

Dizajni i tyre ju siguron kontroll maksimal gjate lojes. Raketa ka ndertim te forte qe siguron nje performance afatgjate.

LUANI PING PONG

Raketa cilesore per te luajtur lojen me te preferuar PINGPONG


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Raketa per ping pong ne shitje | Set rakete tenisi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set rakete per ping pong online ne dyqan taxi

Raketa per ping pong ne shitje | Set rakete tenisi