600M Optical Gameing Mouse | 1800 DPI

1,500 L

Ka stok

 • Ideal per te luajtur lojera.
 • Funksionon me drita LED.
 • Operon me shpejtesi pa j’u vonuar.
 • Preciz dhe me saktesi te larte.
 • Vjen me nje dizajn praktik dhe komod.
KODI: 600M-Optical-Gameing-Mouse Kategori: , ,

600M OPTICAL GAMEING MOUSE

600M Oprtical Gameing Mouse i cili eshte  projektuar per te arritur te luani lojerat tuaja te preferuara me saktesi dhe shpejtesi. Gjithashtu mouse ka butona për rregullimet e DPI-së.

MOUSE PER LOJERA

Nuk ka nevoje te sforcoheni apo t’i prekni butonat me force, pasi mouse do te reagoj menjehere edhe me prekje te lehte.Vjen me nje dizajn praktik qe te mund te luani nje loje te rehatshme pa probleme dhe ngecje. Me siguri kur te luani me kete mouse do te jeni perhere fitimtari.

Specifikat:
 • Ideal per te luajtur lojera.
 • Funksionon me drita LED.
 • Operon me shpejtesi pa j’u vonuar.
 • Preciz dhe me saktesi te larte.
 • Vjen me nje dizajn praktik dhe komod.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 g/kg
Lloji

Mouse

Be the first to review “600M Optical Gameing Mouse | 1800 DPI”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

600M Optical Gameing Mouse 1800 DPI bli online dyqan taxi

600M Optical Gameing Mouse | 1800 DPI