Krem per pastrimin e lekures AHA BHA PHA

1,190 L

Ka stok

  • Eleminon aknet
  • Hidraton lekuren
  • Kujdeset per poret e demtuara
  • Ndricon lekuren

Kremi cudiberes AHA BHA PHA

Ky krem eshte idela per pastrimin e lekures nga aknet , i pershtatur dhe per fytyrat delikate dhe te ndjeshme. Eshte i perbere nga gjethet e cajit jeshil dhe ndihmon ne nje periudhe prej 30 ditesh eleminimin e pucrave.

AHA , BHA dhe PHA jane elemente shtese ne krem te cilet kane efekt qetesues per lekuren , e hidratojne dhe e bejne me te paster se me pare.

Ka nje pH te ulet dhe rekomandohet per te gjithe llojet e lekures.

Perdorimi 

Pasi te pastroni fytyren me nje peshqir me uje te ngrohte ne menyre qe te hapen poret e lekures , lyejeni me krem ne mbremje dhe lereni qe ta perthithe lekura.

Porosit vetem ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe per blerjet Online

Detaje Produkti

Pesha 0.06 kg
Be the first to review “Krem per pastrimin e lekures AHA BHA PHA”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem kuti me 30ml krem

Krem per pastrimin e lekures AHA BHA PHA