Krem per Lythat | Celandine Cream Argital

1,590 L

Ka stok

Perdorimi: Lani zonen e prekur me uje te ngrohte, per te hapur poret dhe me pas aplikoni kremin. Perseriteni kete veprim 2 here ne dite derisa gjendja e lekures te qetesohet.

KODI: i-8018968020260 Kategori: ,

KREM PER LYTHAT | CELANDINE CREAM

Krem per lythat 

Krem i pershtatshem per trajtimin e lythave. Nje menyre natyrale dhe pa efekte anesore e kurimit te tyre.

Perdorimi: Lani zonen e prekur me uje te ngrohte, per te hapur poret dhe me pas aplikoni kremin. Perseriteni kete veprim 2 here ne dite derisa gjendja e lekures te qetesohet.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem per Lythat | Celandine Cream Argital”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per lythat

Krem per Lythat | Celandine Cream Argital