Krem per eleminimin e rratheve poshte syve

1,190 L

Ka stok

  • Kremi qeteson zonen poshte syve.
  • Redukton rrudhat e syve, rrathet te zinje dhe qeseve poshte syve.
  • Sjell elasticitet ne zonen poshte syve.
  • I fal lekures rreth syve shkelqim.
  • Redukton shenjat e lodhjes.

KREM PER ELEMINIMIN E RRATHEVE TE ZINJ

Kremi roll-on eshte nje krem i cili ndikon ne menyre te drejtperdrejte ne lekunen poshte syve.

Redukton lodhjen , heq pigmentin ne ngjyre te zeze.

Eleminon qeskat poshte syve.

Tendos lekuren dhe deperton thelle ne inde duke rritur elasticitetin por dhe duke forcuar dhe tendosur lekuren.

Sjell qetesi dhe freski duke ju bere te ndiheni me te rinj.

Perdorimi

Aplikoni kremin 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbremje duke masazhuar me koken kremit e cila vjen si nje rulon . Keshtu do ta keni me te lehte dhe me te efektshem aplikimin.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem per eleminimin e rratheve poshte syve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shishe me 100 ml krem

Krem per eleminimin e rratheve poshte syve